3de graad (5A + 6A)

Martine

Berichten

  • Uitstap WOI

    14/11/2019
  • Img 1989

    werkwinkel streetart Slinkachu

    13/11/2019
    Enkele kinderen uit de tweede en derde graad hebben de kunstenaar Slinkachu leren kennen tijdens de…
  • Eerste atelier Muzische expressie

    29/10/2019
    Een filmpje van de eerste activiteit:
  • 20191023 114317

    Frans 5e

    29/10/2019
    Terwijl het 6e leerjaar leesclub Frans heeft, hebben de vijfdes een extra momentje Frans in de…
  • 20191025 144114

    voorbereidingen Lampionnerij

    29/10/2019
    Na een meer dan geslaagde editie, vinden jullie hier nog eventjes een terugblik op de generale…
  • Lampionnerij

    25/10/2019
    Op 25 oktober kon iedereen genieten van een sfeervolle lampionnerij. Maar die lampionnerij kwam er…
  • Europa

    17/10/2019
    Deze week hielden we een heuse proeverij in de klas. Iedereen kreeg hapjes voorgeschoteld waarvan…
  • 20191004 141606

    vwt

    12/10/2019
    Een glimp uit onze vrije werktijd met het 5e leerjaar.
  • 9dbf262f-9a4f-4263-97e0-59cfe2471d00

    Toon je sport op school

    18/09/2019
    Hoedje af voor de kinderen van de 3e graad. Ze kropen in de huid van sportmeester of…
  • Kinderraadverkiezingen

    17/09/2019
    We zijn trots op de 17 kandidaten!
Toon meer

Kalender

November

Do 21 nov.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 22 nov.
14u50 - 15u30
Groot forum
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Vr 29 nov.
14u50 - 15u30
Klein forum kleuter

December

Wo 04 dec.
17u57 - 17u57
Start toetsenweek lagere
Do 05 dec.
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Ma 16 dec.
Hele dag
Ik-ben-ik + groeiboekjes
Wo 18 dec.
Hele dag
Individuele gesprekken
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na de kerstvakantie)
Do 19 dec.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 20 dec.
Hele dag
Winterforum
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Vr 20 dec.
Hele dag
Winterforum
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Ma 23 dec.
Hele dag
Kerstvakantie

Januari

Do 16 jan.
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Za 18 jan.
10u00 - 12u00
Info-ochtend
Di 21 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg Katrien
Wo 22 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg Charlotte
Do 23 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg Stijn en Lieselot
Vr 24 jan.
Hele dag
Vrije dag
Ma 27 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg Ilse
Wo 29 jan.
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na 1 februari)
Do 30 jan.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 31 jan.
14u50 - 15u30
Groot forum
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien

Februari

Wo 05 feb.
18u09 - 18u09
Werkwinkel
Vr 07 feb.
14u50 - 15u30
Klein forum kleuter
Vr 14 feb.
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Wo 19 feb.
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na krokus)
Vr 21 feb.
Hele dag
Carnavalforum kleuters
Hele dag
Schaatsen
Hele dag
Zwemmen Charlotte
Vr 21 feb.
Hele dag
Carnavalforum kleuters
Hele dag
Schaatsen
Hele dag
Zwemmen Charlotte
Ma 24 feb.
Hele dag
Krokusvakantie

Maart

Wo 11 maa.
Hele dag
Grootouderontbijt
Do 12 maa.
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 13 maa.
14u50 - 15u30
Klein forum lager
Za 14 maa.
18u00 - 22u00
Spaghettifuif
Vr 20 maa.
14u50 - 15u30
Groot forum
18u00 - 20u00
Middelbabbel
Vr 20 maa.
14u50 - 15u30
Groot forum
18u00 - 20u00
Middelbabbel
Do 26 maa.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 27 maa.
14u50 - 15u30
Muzische kleuter
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Za 28 maa.
Hele dag
Lentewerkdag
Di 31 maa.
Hele dag
Sportdag lagere

April

Wo 01 apr.
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na de paasvakantie)
Vr 03 apr.
Hele dag
Paasontbijt
Ma 06 apr.
Hele dag
Paasvakantie
Zo 19 apr.
Hele dag
Rommelmarkt - 2de handsbeurs
Ma 20 apr.
Hele dag
Verkeersweek
Do 23 apr.
14u40 - 15u20
BREVETzwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 24 apr.
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Ma 27 apr.
Hele dag
Camping Boomhut
Di 28 apr.
Hele dag
Voetbaltornooi lager

Mei

Vr 01 mei
Hele dag
Vrije dag
Za 02 mei
Hele dag
Groeifeest
Ma 04 mei
Hele dag
Pedagogische studiedag
Do 07 mei
14u40 - 15u20
BREVETzwemmen Sofie - Stijn - Martine
Wo 13 mei
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na Hemelvaart)
Vr 15 mei
14u50 - 15u30
Groot forum
Za 16 mei
Hele dag
FEEST 20 JAAR BOOMHUT
Ma 18 mei
Hele dag
Beroependag 6de leerjaar
Wo 20 mei
Hele dag
Kamp 1ste graad
Hele dag
Pedagogische studiedag
Do 21 mei
Hele dag
Hemelvaart
Do 28 mei
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 29 mei
14u50 - 15u30
Muzische kleuter

Juni

Ma 01 jun.
Hele dag
Pinkstermaandag
Do 04 jun.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 05 jun.
14u50 - 15u30
Groot forum
Wo 10 jun.
Hele dag
Start toetsenweek lagere
Do 18 jun.
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 19 jun.
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Ma 22 jun.
Hele dag
Ik-ben-ik + groeiboekjes
Wo 24 jun.
Hele dag
Individuele gesprekken
Do 25 jun.
Hele dag
12-jarigenkamp
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 26 jun.
17u00 - 22u00
12-jarigenfeest
Di 30 jun.
11u00 - 12u00
Eindforum